Gun Fiend

Android için Zombi Avlama Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49 MB
  • Version 1.7.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Naquatic LLC
Gerçekçi bir çok silah seçeneği bulunan ve bu silahlarla dünyayı işgal eden zombileri avlamaya çalışacağınız aksiyon ve macera dolu bir zombi avlama oyunudur.

Gerçekçi bir çok silah seçeneği bulunan ve bu silahlarla dünyayı işgal eden zombileri avlamaya çalışacağınız aksiyon ve macera dolu bir zombi avlama oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan oyunda tabancalar, askeri tüfek ve hatta bu dünyanın dışından bilim-kurgu silahları gibi pek çok silah çeşidi bulunuyor. Dilediğiniz silahı seçerek zombilere karşı savaş açabilir ve onları yok ederek dünyayı kurtarabilirsiniz. Android cihazlarınızı gerçekçi bir silaha dönüştüren oyunda dilerseniz tek başınıza oynayabilirsiniz, dilerseniz de çoklu oyuncu modunda dünya çağından diğer oyuncular ile mücadele edebilirsiniz. Ayrıca oyunda gece-gündüz, yağmurlu-güneşli gibi etkileyici sahneler de yer alıyor.

Gun Fiend oyunu içerisinde; Sanal gerçeklik kontrolleri, Gerçekçi 3D silah çeşitleri, Online multiplayer oyun modu, Cephanelik, Reaktif gün aydınlatma, Liderler ve başarıları gibi bir çok eğlenceli özellikleri bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Gun Fiend indir
DİĞER SÜRÜMLER